Yeni Güncel Alanya
Güncel Alanya Haber

Bistro’da muhteşem gece

Antalya’nın sevilen sanatçılarından İrem Baybay ve Alanya’nın efsane lakaplı Aytaç Keskin dün akşam Bistro Star’da muhteşem bir geceye imza attı.

Alanya’da ilk kez sahneye çıkan İrem Baybay ve Aytaç Keskin’i dinlemeye gelen konuklar unutamayacakları bir gece yaşadı. Yaptıkları düetle göz dolduran ikilinin sahne performansı dikkat çekti. İlçemizde ilk kez sahne alan genç sanatçı İrem Baybay Alanya’da olmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti belirterek mekanı hınca hınç dolduran konuklara teşekkür etti.

İşletmeciliğini Kerem İşgören’in yaptığı Bistro Star’ın Halkla İlişkiler Müdürü Ayşegül Polat, “Alanya’nın efsane sanatçısı Aytaç Keskin’in yanı sıra Antalya’dan gelen genç yıldız İrem Baybay ile muhteşem bir geceye imza attık. Tüm dostlarımızı her akşam müzik dinletisine bekliyoruz.” diye konuştu. Sesiyle olduğu kadar mütevaziliği ve gülen yüzüyle dikkat çeken İrem Baybay, “Alanyalı dostlarıma ve bizi dinlemeye gelen herkese teşekkür ederim.” dedi. Gecenin öncülüğünü yapan Güncel Alanya Gazetesi ise Alanya’da magazinde 1 numara olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Gece sonunda İrem Baybay’ı dinlemeye gelen hayranları genç sanatçıyla resim çekinmeyi ihmal etmedi.

 

error: Content is protected !!