Yeni Güncel Alanya
Güncel Alanya Haber

Aras’ın koronadan vefatı Alanya’yı üzdü

Covid-19 tüm dünyada can almaya devam ediyor. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bir süredir koronavirüs tedavisi gören Eski Demirtaş Belediye Başkanı Mustafa Aras  hayatını kaybetti.

CHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  Mustafa Aras  Koronavirüs nedeniyle bir süredir yoğun bakımda yatan eski Demirtaş Belediye Başkanı Mustafa Aras yaşam mücadelesini kaybetti. Aras’ın ölümü eski görev yeri olan Demirtaş’ı ve Alanya’yı yasa boğarken, vefatıyla ilgili pek çok sevenleri sosyal medya hesabından ” Alanya bir değerini kaybetti Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah” yorumunda bulundu.

Mustafa Aras, CHP Alanya İlçe Yönetim Kurulu ve ADD Alanya Şube Üyeliği,  Demirtas son Belediye Başkanı, Alanya Milli Eğitim Şube Müdürlüğü,  CHP önceki Antalya İl başkan yardımcılığı, CHP Alanya İlçe başkan yardımcılığı gibi pek çok görevlerde bulunmuştu. Aras’ın cenazesinin saat 10.30’da Antalya’dan alınarak  Demirtaş Mahallesi’ne getirileceği ve burada öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından aile mezarlığında defnedileceği öğrenildi.

Bizde Güncel Alanya Gazetesi Olarak merhuma Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

error: Content is protected !!